REFERENCIE
Jogová terapia

Janka Bukvayová

REFERENCIE
Jogová terapia

Janka Bukvayová

REFERENCIE OD ABSOLVENTIEK
pobytov a programov s Jankou

Jani, chcem, aby si vedela, že tvoje karty mám položené stále na nočnom stolíku. A keď mám deň, ako dnes, keď ma bolí celý človek, po nich siahnem, zrelaxujem a hneď sa cítim lepšie.

Zuzana,
PR manažérka

Janka má prirodzený cit pre individuálny prístup k človeku. Ako vzdelaný profesionál nielen v joge, ale aj fyzioterapií, zohľadňuje širšie súvislosti, potreby a možnosti každého. Pri cvičení si všimne veci, ktoré by si bežne nikto nevšimol a tým pomáha budovať správne návyky pri cvičení. Zrozumiteľne vysvetľuje nielen ako cvičiť, ale aj prečo…. Ušila mi cvičenie na mieru, ktorého výsledky som pocítila už po dvoch týždňoch cvičenia. Vďaka nej som si osvojila správne návyky držania tela aj pri každodennom živote, čo je veľmi podstatné. Vrelo doporučujem a s radosťou pokračujem ďalej.

Eva M.
Koučka

  Jani, ďakujem ti. Konečne po niekoľkých mesiacoch sa cítim psychicky veľmi dobre.  verím, že aj fyzické prejavy sa časom zlepšia.

Mirka G.,
absolventka individuálnej terapie SOUL TALKS a online stretnutí

 Hodiny jogy a jogovej terapie v príjemnej atmosfére Jogovej Izbičky sú pre mňa úžasným spojením fyzickej aktivity, duchovného zážitku pod fyzioterapeutickým dohľadom Janky. Jej jogové pobyty milujem.

Claudia,
riaditeľka banky

Jani, aj cez to videjko je z Teba cítiť úplný a dokonalý pokoj a nacítenie, ako by som bola na terapií. 🧘‍♀️

Hanka,
absolventka kurzu jogová terapia SOUL TALKS

Hodiny jogovej terapie s Jankou mi pomohli nielen na bolesť stuhnutého krku a chrbta, ale aj na lepšiu náladu, pretože už po jednej hodiny jogy sa človek dobije pozitívnou energiou. Hodiny power jogy ma naopak pripravili na lepšie fungovanie počas dňa. A pomáha mi aj teraz na diaľku. Absolútne odporúčam individuálny prístup super lektorky!

Andrea M.,
Podnikateľka v oblasti cestovného ruchu, cestovateľka

"Asi pred 5 alebo už možno aj 6 rokmi mi kamoška hovorí: Poď so mnou na jogu… Hmmm, ja v tej dobe som o joge nič nevedela a tak som si pomyslela čo tam asi tak budem robiť. Chodila som iba na zumbu čo je “trošku” iné cvičenie. Ale išla som a hneď na power jogu. Zo začiatku mi to vôbec nešlo, pozície som nechápala, po hodine ma bolel celý človek. Kámoška vydržala asi tri lekcie ale ja som ostala. Postupne som sa naučila a tak na 50% mi to už ide. (teda to je môj pohľad) Power joga mi stále dá zabrať ale vždy zatnem zuby a idem. Po power joge som skúsila jogovú terapiu a to je moja najoblúbenejšia joga. Ja hyperaktívny človek úplne uvoľním svoje telo ale hlavne “vypnem hlavu”. Ďakujem Jani…. za čo? Za to, že si, že máš so mnou trpezlivosť, že ma napravíš v pozícii, za tvoj úsmev, červený rúž, ktorý Ti neskutočne pristane, za úžastnú energiu v Tvojej a aj trošku našej Jogovej izbičke. Každému, kto si chce upratať v hlave odporúčam jogovú terapiu a power jogu na spevnenie tela. Občas na power joge nezvládnem všetky pozície, nie preto, že by som nechcela ale preto, že mám neposlušné srdce a dalo mi v minulosti zabrať… veď ty vieš a vždy na mňa chápavo pozrieš. "

Lenka M.
Manažérka ľudských zdrojov

REFERENCIE JIN JOGA
a kurzy pre učiťelov

 Janička, cítim sa úplne úžasne. Až teraz si uvedomujem, kam som sa posunula za ten rok. A nič s toho by sa nestalo, keby že neprídem za tebou. Som veľmi vďačná, že som na kurz vychytila práve vás a asi nič lepšie sa mi nemohlo stať, mať vás za vedúce kurzu. Pretože toľko informácií, taký prístup, aký ste vy dali, klobúk dolu. A pred tvojou organizáciou takisto. A o to viac si teraz uvedomujem, koľko úsilia vás to muselo stáť, a koľko ste museli obetovať, aby sa taký kurz vôbec uskutočnil a ešte k tomu v takej brutálnej kvalite. Takže ďakujem, ďakujem, ďakujem. Čerpám z tých pocitov a poznatkov každý deň.

Hanka,
absolventka kurzov pre učiteľov jogy a jogovej terapie.

Ahoj, Jani. Prešla som si tie tvoje poznámky ku kurzu jogovej terapie. A super sú. Bolo tam popísané veľa vecí k anatómií a fyziológií, ktoré sme nespomínali. A je tam zapísaných zase veľa vecí, ktoré mi ešte nedocvakli a môžem sa ku nim vrátiť. Takže super. Som ochotná si ich čítať viackrát dookola.

Milota Talarovič,
500 RYT joga inštruktorka, absolventka kurzu JIN JOGA A JOGOVÁ TERAPIA

Pre mňa sa stala jin joga a terapia srdcovka, s ktorou chcem pokračovať a učiť sa ďalej a posúvať svoje vedomosti svojim klientkam. Ďakujem za tento krásny a mne srdcu blízky kurz. Odporúčam každému v tejto rýchlej a uponáhľanej dobe, spomaliť a užiť si prítomný okamih. Ďakujem.

Mirena K.,
200RYT joga inštruktorka, absolventka kurzu JIN JOGA A JOGOVÁ TERAPIA

 Jani, moc sa už na kurz a nové vedomosti teším a ďakujem Vám za Váš prístu. To, s akou ♥️ to robíte, to sa len tak nevidí. Teším sa že budeme tento víkend vyžarovať do Vesmíru všetci spolu 🤍🥰

Soňa,
učiteľka jogy, absolventka kurzu JIN JOGA A JOGOVÁ TERAPIA

 Predĺžený víkend našľapaný informáciami, skúšaním, debatovaním, odporúčaniami a praktikovaním.

Lucia,
učiteľka jogy, absolventka kurzu JIN JOGA A JOGOVÁ TERAPIA

Som veľmi šťastná, že sa mi podarilo ísť. Že som mohla byť súčasťou toho, čo sa tam dialo, čo vznikalo, rástlo a tvorilo.

Janka,
učiteľka jogy

PREŠLA SI SO MNOU KURZOM? Napíš mi svoju recenziu!